GYNEKOLOGIE MUDr. Burešová
soukromé zdravotnické zařízení

GYNEKOLOGIE Burešová sro.

IČ: 24162469, sídlo firmy Kostelní 6, Beroun 1, 266 01

Náš tým


MUDr. Hana Burešová

V naší ordinaci v Berouně se setkáte s MUDr.Hanou Burešovou, která ordinaci založila v roce 1995 a která má bohaté operační zkušenosti z nemocnice v Berouně i v Hořovicích. Složila atestační zkoušku I. i II. stupně, navíc má nadstavbovou atestaci z dětské gynekologie. Nyní se kromě jiného specializuje na ultrazvukovou diagnostiku zejména v těhotenství.por. as. Eva Fuxová


Spolu s ní v Kostelní ulici působí specializovaná sestra pro gynekologii a porodnictví paní Eva Fuxová, která léta pracovala v Nemocnici na Homolce a již od roku 2001 pracuje v ambulantním provozu.

 

 

 

 

 

 

MUDr. Ivana Burešová
 
MUDr.Ivanou Burešová začínala v Nemocnici Beroun, poté pracovala ve FN Motol na Gynekologicko-porodnické klinice se specializací na dětskou gynekologii a ultrazvuk. Tam také po splnění nutné praxe absolvovala atestaci I. stupně a tzv. Evropskou atestaci (nahrazující nyní atestaci II. stupně). Nyní po mateřské dovolené ordinuje v ambulanci v Kostelní ulici.

 

 por. as. Eva Rohlová


Součástí našeho týmu je i paní Eva Rohlová, specializovaná sestra pro gynekologii a porodnictví, která dlouhá léta pracovala v berounské porodnici a porodila stovky dětí, mezi něž možná patříte i Vy.

MUDr. Lucie Lachmanová
 
MUDr. Lucie Lachmanová dlouhodobě pracovala na gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Beroun a posléze ve specializovaných gynekologických ambulancích v Praze i v Berouně. Nyní ordinuje v naší ambulanci v Lékařském domě.