GYNEKOLOGIE MUDr. Burešová
soukromé zdravotnické zařízení

Vážené klientky,

v ordinaci jsou již dostupné tyto on-line služby: objednávání receptů, objednávání termínů preventivních prohlídek, on-line konzultací, zasílání lékařských zpráv a výsledků elektronicky, vše pomocí zabezpečeného systému CGM LIFE eSERVICES. Pro přístup k tomuto systému slouží Váš osobní účet, k jehož nastavení potřebujete vložit SuperPIN, který získáte při osobní návštěvě v ordinaci (během roku Vám ho budeme postupně vystavovat). Registraci pak dokončíte jednoduše dle návodu, nastavíte své heslo a můžete služby využívat. SuperPIN vydaný v ordinaci je třeba pečlivě uschovat, Vámi nastavené heslo si poznamenat. Služba není hrazena z veřejného zdravotního pojištění a je zpoplatněna dle platného ceníku.

On-line objednávky můžete využívat k objednávání na preventivní prohlídky, na prohlídky po šestinedělí a na plánované kontroly doporučené lékařem (do komentáře napište, o jakou kontrolu se jedná). Zvolíte termín a z ordinace Vám přijde zpráva potvrzující Vámi požadovaný termín. Na jakoukoliv jinou prohlídku, např. spojenou s akutním problémem, nově zjištěným těhotenstvím atd., se vždy objednejte telefonicky u sestřičky, jich se on-line objednávky netýkají.

Do doby, než budete mít službu CGM LIFE eServices aktivní, je stále možné využívat původní emailovou adresu do ordinace gynekologieburesova@gmail.com k objednání receptu, konzultací nebo zasílání zpráv. Prosíme pacientky, které již mají přístup do CGM LIFE eSERVICES, aby s námi komunikovali přednostně tímto zabezpečeným systémem. Věříme, že se nové služby osvědčí.

První registrace musí proběhnout osobně v ordinaci!